Vishay Zenerdiode BZX85C5V1-TR Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 5.1 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W
Merk
Vishay
SKU
BZX85C5V1-TR
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Zenerdiode TC-ZPY12 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 12 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode 3EZ27 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-15 Zenerspanning 27 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W Blokkeerspanning U(R) 14 V