STMicroelectronics BTA16-600CRG TriacDescrizione
STMicroelectronics BTA16-600CRG TriacDescrizione</stron TRIAC TO-220AB 16 A 600 V Tube
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-68,97%)