MEAN WELL RSDW40H-12 DC/DC-converter, print 3.333 A 40 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk alles!
RECOM R1Z-0505/P DC/DC-converter, SMD 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM R-78B12-2.0 DC/DC-converter, print 2 A Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TMR 2411 DC/DC-converter, print 24 V/DC 5 V/DC 400 mA 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)