RECOM RSO-2405SZ/H3 DC/DC-converter, print 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
RSO-2405SZ/H3
Bekijk alles!
TracoPower TEL 3-2422 DC/DC-converter, print 24 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 125 mA 3 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)