Vishay Standaard diode 1N4007-E3/54 DO-204AL 1000 V 1 A
Merk
Vishay
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
1N4007-E3/54
Bekijk alles!
Vishay Standaard diode 40HF40 DO-203AB 400 V 40 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode SM4003 DO-213AB 200 V 1 A
Diotec Gelijkrichter diode EAL1G DO-213AA 400 V 1 A