TracoPower THL 10-2411WI DC/DC-converter, print 24 V/DC 5.1 V/DC 2 A 10 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk TracoPower
EAN 2050011904871
Verzendkosten 7.99
Levertijd Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU THL 10-2411WI
10 watt in 25,4 mm x 25,4 mm metalen behuizing, 4:1 ingangsbereik, ingangs-/uitgangsisolatie 1500 VDC, ingangsfilter conform EN 55022, klasse A....