MEAN WELL MDS15C-05 DC/DC-converter 48 V 5 V 3 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-5,77%)