MEAN WELL RSDW60F-12 DC/DC-converter, print 5 A 60 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk alles!
RECOM R24P215D DC/DC-converter, print 66 mA 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM RS3-2412SZ/H3 DC/DC-converter, print 12 250 mA 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
RECOM RS3-1205S DC/DC-converter, print 12 V/DC 5 V/DC 600 mA 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)