Vishay Standaard diode BYM10-1000-E3/96 DO-213AB 1000 V 1 A
Merk
Vishay
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BYM10-1000-E3/96
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode ES1DAL Thin-SMA 4 V 1 mA Tape