Diotec Gelijkrichter diode BY880-1400 D5.4x7.5 1400 V 8 A
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU
BY880-1400
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Si-gelijkrichter diode TC-BY550-50 DO-201AD 50 V 5 A
Bekijk product
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Si-gelijkrichter diode TC-BY880-600 DO-201 600 V 8 A
Diotec Gelijkrichter diode BA158 DO-41 600 V 1 A