Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZD27C15PW Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123W Tape on Full reel
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
BZD27C15PW
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Zenerdiode TC-ZPD6.8 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 6.8 V Vermogen (max.) P(TOT) 510 mW
Bekijk product
Bekijk alles!
Vishay Zenerdiode BZX85C5V1-TR Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 5.1 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W
Diotec Zenerdiode ZY27 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 27 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 14 V