Taiwan Semiconductor Zenerdiode TSZU52C18 RGG Behuizingssoort (halfgeleider) 0603 Tape on Full reel
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
TSZU52C18 RGG
SMD-Z-DIODE 0,15W 18V 0603De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode BZX84B30 Behuizingssoort (halfgeleider) SOT-23 Zenerspanning 30 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.3 W Blokkeerspanning U(R) 21 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD27 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 27 V Vermogen (max.) P(TOT) 524 mW