Diotec Zenerdiode BZX84B30 Behuizingssoort (halfgeleider) SOT-23 Zenerspanning 30 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.3 W Blokkeerspanning U(R) 21 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZX84B30
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZY12 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 12 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 7 V