TDK B57236S0200M051 B57236S0200M051 NTC Temperatuursensor -55 tot +170 °C 20 Ω S236
Merk
TDK
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
B57236S0200M051
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS 557262 TTC05103JSY Temperatuursensor -30 tot +125 °C 10 kΩ 4050 K Radiaal bedraad
Bekijk product
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 32208571 M222 PT1000 Temperatuursensor -70 tot +500 °C 1000 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad
afgeprijsd (-50,17%)
Yageo Nexensos 32207637 SMD 0603 V PT1000 Printplaat-temperatuursensor -50 tot +130 °C 1000 Ω 3850 ppm/K SMD