MEAN WELL RSDW20UW-12 DC/DC-converter, print 1.67 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MW Mean Well
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TracoPower TES 1-2421V DC/DC-converter, SMD 24 V/DC 5 V/DC, -5 V/DC 800 mA 1 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)