Vishay Zenerdiode BZT55C5V6-GS08 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80 QuadroMELF Zenerspanning 5.6 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW
Merk
Vishay
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZT55C5V6-GS08
Bekijk alles!
Vishay Avalanche diode BYV28-200-TAP Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-64 Blokkeerspanning U(R) 200 V Doorlaatstroom I(F) 3.5 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZY39 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 39 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 20 V
Diotec Zenerdiode ZMM20B Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80 Zenerspanning 20 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 15 V