Vishay Avalanche diode BYV28-200-TAP Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-64 Blokkeerspanning U(R) 200 V Doorlaatstroom I(F) 3.5 A
Merk
Vishay
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BYV28-200-TAP
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPY150 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 150 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W Blokkeerspanning U(R) 75 V