NXP Semiconductors BT136-800E,127 Thyristor (SCR) - TRIAC TO-220AB 4 A 800 V
Merk
NXP Semiconductors
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BT136-800E,127
Symistor....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Symistor....
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
Bekijk product
Bekijk alles!
STMicroelectronics BTA10-800BWRG TRIAC TO-220AB 10 A 800 V Tube
afgeprijsd (-62,66%)