STMicroelectronics BTA10-800BWRG TRIAC TO-220AB 10 A 800 V Tube
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-54,71%)