STMicroelectronics L78L12ACZ Spanningsregelaar - lineair, type 78 TO-92-3 Positief Vast 12 V 100 mA
Merk
STMicroelectronics
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
L78L12ACZ
TO-92-behuizing....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
TO-92-behuizing....
Bekijk ook
afgeprijsd (-30,30%)