Vishay Zenerdiode TZMC10GS08 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80 MiniMELF Zenerspanning 10 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW
Merk
Vishay
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TZMC10GS08
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode BZT52C4V7-AQ Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 4.70 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 1 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPY75 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 75 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W