Diotec Zenerdiode BZT52C4V7-AQ Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 4.70 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 1 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZT52C4V7-AQ
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode TSZU52C4V7 RGG Behuizingssoort (halfgeleider) 0603 Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD5B1 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 5.10 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 1 V