Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZV55C3V9 L1 Behuizingssoort (halfgeleider) LL-34 Zenerspanning 3.9 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW Tape cut
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZV55C3V9 L1
Compacte SMD-behuizing. Fabrikant: TSC....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZMY4.7G Behuizingssoort (halfgeleider) DO-213AB Zenerspanning 4.70 V Vermogen (max.) P(TOT) 1 W Blokkeerspanning U(R) 1 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode BZT52B2V4 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 2.40 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 1 V
Diotec Zenerdiode ZY91 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 91 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 41 V