Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZY55B2V7 RYG Behuizingssoort (halfgeleider) 0805 Tape on Full reel
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZY55B2V7 RYG
SMD-Z-DIODE 0,5 W 2,7V 0805De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZX55C39 R0G Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Nexperia Zenerdiode BZX84-C16,215 Behuizingssoort (halfgeleider) SOT-23 Zenerspanning 16 V Vermogen (max.) P(TOT) 250 mW
Diotec Zenerdiode 3EZ1 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-15 Zenerspanning 0.77 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W