Nexperia Zenerdiode BZX84-C16,215 Behuizingssoort (halfgeleider) SOT-23 Zenerspanning 16 V Vermogen (max.) P(TOT) 250 mW
Merk
Nexperia
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZX84-C16,215
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPY22 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 22 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W