TracoPower TEP 100-3615UIR DC/DC-converter, print 5 V/DC 24 V/DC 4.2 A 100 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
TracoPower
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-11,77%)