MEAN WELL DKM30F-12N DC/DC-converter, print 1.25 A 30 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MW Mean Well
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM RP20-2405SF DC/DC-converter 5 V/DC 5 V/DC, -5 V/DC 4 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEN 15-1211 DC/DC-converter, print 12 V/DC 5 V/DC 3 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)