Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZT52C22 RHG Tape on Full reel
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
BZT52C22 RHG
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode Z3SMC13 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-214AB Zenerspanning 13 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W Blokkeerspanning U(R) 7 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode TSZU52C2V7 RGG Behuizingssoort (halfgeleider) 0603 Tape on Full reel
Diotec Zenerdiode 3EZ22 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-15 Zenerspanning 22 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W Blokkeerspanning U(R) 12 V