TracoPower TEN 30-4823WI DC/DC-converter, print 48 V/DC 15 V/DC, -15 V/DC 1 A 30 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
TracoPower
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TEN 30-4823WI
Bekijk alles!
TracoPower TEN 6-1215N DC/DC-converter, print 12 V/DC 24 V/DC 250 mA 6 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)