Diotec LowVF gelijkrichter diodes met overspanningsbeveiliging KT20A120 TO-220AC 120 V 20 A
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
KT20A120
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode M1 DO-214AC 50 V 1 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Small Signal diode BAV20 DO-35 150 V 0.10 A