Vishay Standaard diode FES16JT-E3/45 TO-220-2 600 V 16 A
Merk
Vishay
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
FES16JT-E3/45
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode BY880-1200 D5.4x7.5 1200 V 8 A
Bekijk product
Bekijk alles!
STMicroelectronics Gelijkrichter diode STTH1R02Q DO-15 1.50 A
Diotec Gelijkrichter diode ST1M SMAF 1000 V 1 A