TRU COMPONENTS Snelle SI-gelijkrichter diode TC-BY500-600 DO-201 600 V 5 A
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TC-BY500-600
Bekijk alles!
STMicroelectronics Gelijkrichter diode STTH802D TO-220AC 8 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Si-gelijkrichter diode 1N5402 DO-201 200 V 3 A