MEAN WELL RQB150W12-110S48 DC/DC-converter 48 V 3.125 A 150 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TracoPower TEN 30-2412 DC/DC-converter, print 24 V/DC 12 V/DC 2.5 A 30 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)