Diotec Gelijkrichter diode BYW27-800 DO-41 800 V 1 A
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BYW27-800
Bekijk alles!
Diotec Snelle SI diode BAS21 SOT-23 I 120 V 200 mA Tape cut