STMicroelectronics BTB16-600SWRG TRIAC TO-220AB 16 A 600 V Tube
Merk
STMicroelectronics
Levertijd
Leverbaar in 3 - 4 werkdagen
Voorraad
1
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-65,08%)