Taiwan Semiconductor ESD-diode SFS1608G D2PAK 420 V 16 mA Tape
SKU
SFS1608G
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode FE6A D8x7.5 50 V 5 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode SFAF1608G 420 V 16 mA
Diotec Gelijkrichter diode EM518 DO-41 2000 V 1 A