TracoPower TEL 10-2415WI DC/DC-converter, print 24 V/DC 416 mA 10 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk TracoPower
EAN 2050011915174
Verzendkosten 7.99
Levertijd Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU TEL 10-2415WI
4:1 ingangsbereik, compacte DIL-16 metalen behuizing. Geregelde uitgang, I/O-isolatie 1500 V/DC. Bestand tegen langdurige kortsluiting, ingangsfilter conform EN 55032, klasse A....