Diotec Zenerdiode BZT52C5V1 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 5.10 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 2 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZT52C5V1
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode MM1Z4738A Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123FL Zenerspanning 8.20 V Vermogen (max.) P(TOT) 1 W Blokkeerspanning U(R) 6 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode TSZU52C2V7 RGG Behuizingssoort (halfgeleider) 0603 Tape on Full reel
Diotec Zenerdiode ZPY13 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 13 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W