STMicroelectronics Gelijkrichter diode STTH3R04RL DO-201AD 3 A
Merk
STMicroelectronics
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Si-gelijkrichter diode TC-BY133 DO-204AL 1300 V 1 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode BY880-200 D5.4x7.5 200 V 8 A
Taiwan Semiconductor ESD-diode SF34G-A DO-201AD 140 V 3 mA Tape