MEAN WELL RDDW10H-15 DC/DC-converter 333 mA 10 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
RDDW10H-15
Bekijk alles!
TracoPower THI 0513 DC/DC-converter, print 5 V/DC 15 V/DC 130 mA 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
MEAN WELL SFTN01M-05N DC/DC-converter, SMD 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
afgeprijsd (-12,52%)