RECOM REC15E-2412SZ DC/DC-converter 1.25 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
REC15E-2412SZ
Bekijk alles!
RECOM RS3243.3S DC/DC-converter, print 24 V/DC 3.3 V/DC 600 mA 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM RSO-2405S/H3 DC/DC-converter, print 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
afgeprijsd (-14,29%)
TracoPower TEM 3-2422N DC/DC-converter, print 24 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 125 mA 3 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)