RECOM REC30K-4815SZ DC/DC-converter, print 48 V 15 V 2 A 30 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TracoPower TEN 40-2425WIR DC/DC-converter, print 48 V/DC 24 V/DC, -24 V/DC 833 mA 40 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEC 3-2412WI DC/DC-converter, print 24 V/DC 250 mA 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
RECOM RS-2405S/H2 DC/DC-converter, print 5 400 mA 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)