Taiwan Semiconductor ESD-diode SFS1604G D2PAK 140 V 16 mA Tape
SKU
SFS1604G
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode 1PGSMB5935 Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Ultrasnelle Si-gelijkrichter diode UF5408 DO-201 1000 V 3 A