Taiwan Semiconductor Zenerdiode TSZU52C10 RGG Behuizingssoort (halfgeleider) 0603 Tape on Full reel
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TSZU52C10 RGG
SMD-Z-DIODE 0,15W 10V 0603De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD16B Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 16 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 12 V