Diotec Zenerdiode BZT52B2V7 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 2.70 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 1 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU
BZT52B2V7
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZS55C2V7 RXG Behuizingssoort (halfgeleider) 1206 Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode BZT52B4V7 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 4.70 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 1 V
Diotec Zenerdiode ZPD30 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 30 V Vermogen (max.) P(TOT) 525 mW