RECOM R-78K3.3-2.0L DC/DC-converter 3.3 V 2 A 6.6 W Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
MEAN WELL DPAN02C-12 DC/DC-convertermodule 83 mA 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
MEAN WELL MDS20C-15 DC/DC-converter 48 V 15 V 1.333 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Gaptec 10020041 DC/DC-converter, print 12 V/DC 5 V/DC 2 A 10 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)