MEAN WELL MDS20C-15 DC/DC-converter 48 V 15 V 1.333 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
MEAN WELL N7809-2CH DC/DC-converter 9 V 2 A 18 W Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM REC30K-4812S DC/DC-converter, print 48 V 12 V 2.5 A 30 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TSR 2-2450 DC/DC-converter, print 24 V/DC 5 V/DC 2 A Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)