MEAN WELL DPB09C-12 DC/DC-convertermodule 375 mA 9 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
DPB09C-12
Bekijk alles!
RECOM RS3-0512D DC/DC-converter -12 V, 12 V -0.125 A 3 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)