TDK B57332V5103F360 NTC Temperatuursensor -40 tot +150 °C 10 kΩ
Bekijk alles!
TDK B57364S0100M051 B57364S0100M051 NTC Temperatuursensor -55 tot +170 °C 10 Ω S364
afgeprijsd (-64,13%)
Bekijk product
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 32207588 L 220 PT100 Printplaat-temperatuursensor 0 tot +150 °C 100 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad
Yageo Nexensos 32207692 M 213 PT100 Printplaat-temperatuursensor 0 tot +150 °C 100 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad