MEAN WELL MDS15B-15 DC/DC-converter 24 V 15 V 1 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
MEAN WELL RQB40W12-110S05 DC/DC-converter, print 8 A 40 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEL 5-1211 DC/DC-converter, print 12 V/DC 5 V/DC 1 A 6 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)